Ankara Yılan İlaçlama

Adı: Yılan
Latince Adı: Suborder serpentes
Boyut: Türüne göre 9 cm ile 10 m uzunlukta olabilmektedirler.
Renk: Yeşil, kırmızı, sarı gibi canlı renkler olabileceği gibi, kahverengi ve siyah renkte de olabilmektedirler.
İlaçlama Çeşidi: SÜRÜNGENLER İÇİN KULLANILAN BİOSİDAL ÜRÜNLER
Yaşam Ömürleri: 50 yıla da kadar yaşayan türleri mevcuttur.
Üreme oranı: Dişiler yılanlar yılda 1 kere ya da 3 yılda bir olmak üzere yumurtlarlar.

Yılanlar pullular takımına ait uzun, ayaksız etçil sürüngenlerdir. Çoğu yılan zehirsizdir ve zehirli yılanlar da zehirlerini öncelikli olarak savunma amacından çok avı kontrol altına almak ve öldürmek için kullanırlar. Yılanlar etçil canlılardır. Soğuk iklimlerde yaşayamazlar.

Neden Yılan İlaçlama Yapılmalı?

Neden Yılan İlaçlama Yapılmalıdır sorusuna cevaben, Yılanlarla aynı ortamda bulunmanın psikolojik etkileri yanında bazıları insanlarda acılı yaralanmalara ve ölüme sebep olabilecek denli güçlü zehirlere sahiptirler.

Uygun fiyat garantisi ile evinizde, bahçenizde, okul, hastane, fabrika, restaurantınızda tüm yılanlardan “TEKTAŞ İLAÇLAMA”nın “Üstün Hizmet” anlayışıyla kurtulun.

ALO BÖCÜK 483 52 19 – Tektaş İlaçlama

Yılan İlaçlama Ankara

Yılanlarla aynı ortamda bulunmanın psikolojik etkileri yanında bazıları insanlarda acılı yaralanmalara ve ölüme sebep olabilecek denli güçlü zehirlere sahiptirler.

Yılanlar avlarını birbirinden farklı yöntemlerle öldürebilmektedirler. Yılanlar beslenmesinde kuşlar, fareler, böcekler, kurbağalar, salamanderler, solucanlar yer almaktadır. Zehirli bir yılan, çok keskin ve avının derisini delip geçebilecek derecede dişlere sahiptir ve bu sayede zehrini çok çabuk avlarına enjekte edebilmektedirler. Zehirsiz yılanlar ise, genellikle vücutlarını büzerek avlarını avlarlar. Avını büzülerek yakalayan yılan, avını ısırır ve hemen avının vücudunu sararlar. Avı boğularak ölene kadar avının üzerine baskı uygulamaya devam ederler. Yakalama metoduna bakmaksızın avını tüm şekilde yutarlar. Yılanlar soğukkanlı hayvanlar oldukları için, ılık geçen mevsimlerde güneşe çıkarlar, kış mevsimlerinde ise kış uykusuna yatarlar. Vücut ısılarının düşmelerini önlemek için kış uykusundayken çoğunlukla koloni halinde ve sıkışık bir şekilde olmayı tercih ederler. Yılanlar ormanlık alanlarda ve vahşi doğada yaşamlarını sürdürmelerine rağmen şehre inen ve oralarda avlanmayı tercih edenleri de vardır. Bu evinize her an bir yılanın uğrama ihtimalinin olduğunu göstermektedir. Çok seri ve hızlı sürüngenler olduğu için kolaylıkla küçük yerlerden geçebilir ve tehlike arz edebilirler. Yılanlarla mücadele için birçok yöntem bulunmaktadır. Fakat bunların uygulanmasında çoğu kez ilkel metotlar işe yaramayabilir. Yılanla mücadele de en etkili yöntem rastlanıldığında profesyonel bir ilaçlama firması ile iletişime geçmektir.

Yılanlar genellikle bahar aylarında çiftleşirler. Bazı türleri yumurtlar bazı türleri ise genç kalabilmek için yumurtlamaktadır. Bazı türleri yumurtladıktan hemen sonra yumurtasının olduğu yeri terk etmektedir.

Uzman bir TEKTAŞ İLAÇMAMA personeli evinizi ve bahçenizi bir Yılan istilasından önlemek için periyodik olarak kontrole gelebilir.

ALO BÖCÜK 483 52 19 – Tektaş İlaçlama

Yılanlarla çevremizde ya da yaşadığımız alanlarda karşılaşmamız durumunda yapılacak bazı uygulamalar, güvenli bir şekilde yılanı uzaklaştırmak ve evinizin ya da yaşadığınız mekânın dışarıya olan bağlantılarını en aza indirmek gerekmektedir. Yani olası çatlaklar, boru delikleri, çatıdaki açıklıklar yılanların evinize istila edeceği yerlerdendir. Yılanlar tehlikeli olabileceği için evinizde rastlamanız durumunda hemen bir profesyonel ilaçlama firması ile iletişime geçmek olmalıdır. Bu yüzden yılan ilaçlama fiyatlarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için Ankara’da bulunan uzman ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz.

Ankara yılan ilaçlama firması Alo Böcük.

Yılan Mücadele Yöntemleri

Yılan ilaçlaması uzman ekiplerce yapılmalıdır, aksi takdirde yılan sıkıştığında saldırır ve sokar. İlaçlama ekiplerince uygulanan SÜRÜNGENLER İÇİN KULLANILAN BİOSİDAL ÜRÜNLERLE ilaçlama yapılır.