Bahçe İlaçlama

Özellikle bahar ve yaz aylarında, bahçelerimizde güzel anlar yaşamak, piknik yapmak ya da misafirlerimizi ağırlamak için birçok faaliyette bulunmaktayız. Fakat bizler ve misafirlerimiz güzel anların tadını çıkartırken aynı zaman da bizleri rahatsız edecek dereceye kadar getiren böceklerin, sineklerin ve diğer haşerelerin varlığı bir anda günümüzün kötü geçmesine neden olabilmektedir. Sizlerin böcek ilaçlama servisi olarak, haşerelerden arındırılmış, sağlığınızı kollayan ve sizlerin bahçelerinizdeki güzel anlarınızın devamının sağlanması için sizlere yardımcı olmak bizim işimizdir.

Tektaş İlaçlama olarak sizlere karşılaşabileceğiniz birkaç haşere ve onlardan kendi yöntemlerinizle korunmak için gerekli olacak bazı önerilerde bulunmak isteriz. Bunlar:

  • Karıncalar ve sinekler piknik ortamlarını severler ve gıdanın olduğu ortamı seçerler. Bu yüzden mümkün olduğunca yanımızda bulunan gıda maddelerini kutularında saklamak ve kokularının dışarıya çıkmasını engellemek gerekir. Çevrenizde dökülmüş ve etrafa yayılmış gıda maddeleri varsa hemen uzaklaştırılmalı ya da dökülen yer temizlenmelidir. Eğer haşere istilası devamlı hale gelmişse mutlaka ilaçlama yapılması ve bahçenizin kontrol altına alınması gerekebilir. Çöplerinizi bahçenizde tutuyorsanız mutlaka ağızları kapalı olmalıdır. Kalıntıların sürekli olduğu ve temizliğin sürekli yapılamadığı bahçelerde sinekler bahçenizi mesken tutacak ve sizleri tehdit etmeye devam edecektir. Bu yüzden mutlaka profesyonel bir ilaçlama firmasına danışılıp yardım alınmalı ve kontrollü bir şekilde müdahale edilmesi gerekmektedir.
  • Arılar da aynı sinek ve karıncalar gibi gıdanın olduğu ve bu gıdalarının kokularının yayıldığı yerlere yönelirler. Bahçenizde yaptığınız güzel organizasyonların herhangi bir arı sokması karşısında kötü sonuçlanmasına hatta alerjenik vakaların yaşanmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden kötü kokuları ve onları davet edebilecek her türlü kokuyu ortamdan uzak tutmalı, hatta önceden önlem amaçlı bahçenizi ilaçlamanız da gerekebilir.
  • Sivrisinekler de çoğu zaman açık hava organizasyonlarımızda bahçelerimizde bizlerin korkulu rüyası olmaktadırlar. Bahçenizde herhangi bir faaliyet yapılsın ya da yapılmasın bahçenize musallat olacak ve sizleri ve ailenizi sivrisineklerden koruyacak önemlerin önceden alınması gerekmektedir. Bu kapsamda Tektaş İlaçlama olarak sizlerin yanındayız ve bu istiladan kurtulmanız için bahçenizin analiz edilip kontrollü bir şekilde ilaçlamasının yapılmasını sağlamaktayız.

Haşerelere karşı mutlaka sizlerin bireysel olarak alacağınız önlemler vardır ve bir süreliğine de olsa sizleri bu haşerelerin zararlarından korur fakat etkili ve son derece güvenli bir korunma için mutlaka bahçe ilaçlaması yapılması gerekmektedir. Bahçe ilaçlaması hakkında daha fazla bilgi almak ve ilaçlama fiyatlarını öğrenmek için

Ankara’da bulunan firmamız Tektaş İlaçlama’yı 0312 483 52 19 numaralı telefondan arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.