Dezenfekte Hizmetleri

Firmamız Ankara’nın Her Yerine Dezenfekte Hizmeti Vermektedir.

İlaçlama hizmeti alan müşterilerimize Ücretsiz dezenfektan hizmeti veriyoruz.

Mikroorganizmalar yaşam alanlarımızda, havada, toprakta, insan ve hayvan vücudunda kendilerine yaşam alanları bulurlar. Günlük hayatta kullandığımız, koltuk, eşya, halı ve diğer malzemeler ve yüzeylerde bulunurlar. Dezenfeksiyon yada dezenfektasyon cansız ortamda bulunan mikroorganizmaların öldürülmesi ve bu ortamlarda üremelerini önlemek amacıyla uygulanan işlemdir. Dezenfeksiyon işleminde kullanılan maddelere dezekfektan denmektedir.

Dezenfektanlar gaz, katı ve sıvı halde bulunan çeşitli maddelerle uygulanabilir. Sağlık alanında, Tarımsal alanlarda ve günlük kullandığımız alanlarda Dezenfeksiyon işlemi değişik amaçlarla yapılmaktadır. Firmamız “HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA İZİN BELGESİNE” sahiptir. Uzun yıllardır deneyimli ekibimiz ve tecrübemizle DEZENFEKTE HİZMETLERİ vermekteyiz. ALO BÖCÜK güvencesiyle DEZENFEKTAN hizmeti ve Dezenfektan işlemi hakkında Detalı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Bina, İşyeri, Daire, Fabrika, Lokanta, Restorant, Kreş, Okul ve Servis Araçlarının dezenfektasyon işlemleri konusunda, müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti ve halk sağlığını öncelikli amacı olarak belirleyen ALO BÖCÜK hizmet götürdüğü tüm alanlarda kaliteyi ön plana çıkarmak için gayret etmektedir.

İş Yeri Dezenfektan

Bina Dezenfektan

Daire Dezenfektan

Servis Aracı Dezenfektan