Fabrika İlaçlama

Tektaş İlaçlama olarak; iş fabrikalarınızın böcek, fare, karınca ve diğer haşerelere karşı ilaçlanmasına geldiğinde, tecrübelerimizin ve eğitimli ekibimizin karşılaşılan sorunlara profesyonelce yaklaşıp sorunlarınızı çözüp fabrikalarınızın korunması hususunu garanti etmekteyiz. Haşere ve farelerin istilası fabrikanızda ürünlerinize bakteri ve virüs bulaşmasına, yapısal zararlara, fabrikanızın kalite standartlarından geçememesine ve fabrikanızın ve markanızın itibarının negatif bir şekilde etkilenmesine neden olacaktır. Bu yüzden fabrikanızın uzman bir ilaçlama firması tarafından incelenip gerekli planlar yapıldıktan sonra belirli periyotlarla profesyonel bir şekilde ilaçlama yapılması gerekmektedir. Bu konuda Tektaş İlaçlama, fabrikanızın ve markanızın değerini koruması adına sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Ayrıca Tektaş İlaçlama, özellikle gıda işleme fabrikalarınızdaki hijyen standartları göz ardı edilmeksizin üretimi ve fabrikanızda ürettiğiniz ürünleri olumsuz etkilemeyecek biçimde ve konuya hakim olarak ilaçlama yapmaktadır. Bu yüzden fabrika ilaçlama konusunda tecrübeli olan ilaçlama firmamızı seçmekte tereddüt etmeyiniz. Çünkü fabrikalarda muhtemel haşere istilalarının neden, nerede ve ne zaman yaşanabileceği ve bu istilalarla nasıl mücadele edeceği konusunda güvenilir bilgi sahibidir. Daha fazla bilgi almak için lütfen ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz.

Süt işleme fabrikaları, kırmızı/beyaz et işleme fabrikaları, içecek işleme fabrikaları ve diğer gıda işleme fabrikalarında hamamböceği, fare, sıçan, karınca ve diğer haşerelerle olan mücadelenizde Tektaş İlaçlama her zaman sizlerin çözüm ortağıdır.

Bizler Tektaş İlaçlama olarak, fabrikanızın organizasyonunun başarısının kritik derecede önemli olduğunu biliyor ve eğitimli ekibimizle içinizi rahatlatan çözüm önerileri ile fabrikalarınızı ilaçlıyoruz. Fabrikanızda nihai ürünleriniz ne kadar kaliteli olursa olsun ya da paketlediğiniz ürünleriniz ne kadar güvenilir olursa olsun, eğer fabrikanız haşere istilasına uğramışsa ve bu müşteriler tarafından da duyulduysa, müşterilerinizi kaybetmenize ve dolayısıyla fabrika ve marka prestiji açısından eksi yönde bir gelişmeye neden olacaktır. Ankara Fabrikanızın sürdürülebilirliği ve kar marjının sürekli ivmeli bir halde gitmesi için önceliklerden birisi de fabrikanızın haşerelere karşı sürekli kontrol altında tutulmasıdır. Fabrikalarınızı periyodik sürelerle ilaçlatmalı ve profesyonel bir ilaçlama firması tarafından sürekli gözlem ve kontrol altında tutulması gerekmektedir.

Tektaş İlaçlama:

  • Haşerelerle ilgili kaygılarınızı ve neden oldukları zararları en aza indirmeyi,
  • En uygun yöntemlerle fabrikanızın ilaçlanmasını sağlamayı,
  • Fabrikanızın en doğru ilaçlama metotlarının uygulanmasıyla çevreye verebileceğiniz zararı en aza indirmeyi,
  • Kar sağlamanızı, sektörde rekabetçi olmanızı sürdürmeniz için gerekli olan ve haşerelerden arınmış bir fabrika için destek sağlamayı,
  • Marka değerlerinizi ve fabrika prestijinizi korumanızı hedeflemektedir.

Sizler de fabrikalarınızdaki haşere problemleriniz için Ankara Fabrika ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz.