Bayer Protection Program

Firmamız Ankara’da BAYER’İN Tek Çözüm Ortağıdır.

BAYER PROTECTION PROGRAM NEDİR?

Bayer Protection Program, Bayer tarafından akredite olmuş Haşere Kontrol Operatörleri yoluyla evinizde ve iş yerlerinizde sizlere ilaçlama çözümleri sunan entegre bir haşere kontrol programıdır.

ALO BÖCÜK, Bayer Protection Program vasıtasıyla evinizde, iş yerinizde, okulunuzda ve hastanenizde yüksek kalitede ilaçlama servisini çok mükemmel şekilde yerine getirmektedir.

Bayer Protection Programında sadece ALO BÖCÜK gibi ilaçlama uygulamasını en iyi ve en yüksek performansla yerine getiren ilaçlama firmaları yer almaktadır.

ALO BÖCÜK TEKTAŞ İLAÇLAMA da Bayer’ in uzman ekipleri tarafından yapılan çalışmalar ve gözlemler sonucunda Bayer Protection Program üyesi olmaya hak kazanmıştır.

ALO BÖCÜK

17 yıllık deneyimine ek olarak Bayer in ANKARA’DAKİ TEK ÇÖZÜM ORTAĞI FİRMA olma özelliğini de bünyesine katmıştır. ALO BÖCÜK bu program dahilindeki çalışmalarda müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti ve halk sağlığını öncelikli amacı olarak belirlemiştir.

ALO BÖCÜK

Hizmet götürdüğü ev ve işyerlerine Bayer Çevre Sağlığı Ürünlerini ve Bayer Protection Programa özel mühürleri kullanarak Bayer’in marka imajını paylaşır.