Ankara Örümcek İlaçlama

Adı: Örümcek
Latince Adı: Class Arachnida
Boyut: Yaşadığı yere ve çeşidine göre değişmektedir.
Renk: Yaşadığı yere ve çeşidine göre değişmektedir. (Kahverengi, gri, siyah ve karışık renkli)
İlaçlama Çeşidi: ATOMİZÖR UYGULAMASI, ULV UYGULAMASI, REZİDÜEL UYGULAMASI
Yaşam Ömürleri: Erkekler 1-1.5, dişiler 2-3 yıl yaşarlar. Bazı bölgelerde 20 yıla yakın yaşayan türler mevcuttur.
Üreme oranı: Ortalama büyüklükteki bir örümcek yaklaşık 100 yumurta, büyük örümcekler ortalama 2000 yumurta bırakırlar.

Örümcekler eklembacaklılar sınıfına dahil, dünyamızın her tarafına dağılmış bir yaşam grafiği izleyen böcek türüdür. Örümceklerin boyları 2 cm ile 35 cm arası değişir. Örümceklerde baş ve göğüs bağdaşmıştır. Örümceklerin göğüs bölgelerinde 8 adet de yürümek ve ağlarında kolay dolaşım için ayak bulunur. Örümcekler sürekli beslenme ihtiyacı hisseder bu yüzdendir ki yapıları sürekli saldırgandır. Örümcek her türlü canlıyla beslenebilirler. Örümcekler ilk olarak avını ısırır ve zehrini zerk ederek canlıların içlerini çürütürler ve beslenme ihtiyacını kolayca giderir.

Neden Örümcek İlaçlama Yapılmalı?

Neden Örümcek İlaçlama Yapılmalı sorusuna cevaben, Örümcekler insan sağlığına direk müdahale eden böcekler olmasa bile bu canlıların dolaylı olarak yaşam alanlarımıza kısmı zararları vardır. Örümcek türleri bakımından zehirli de olabilir. Sürekli saldırgan bir yapıda oldukları ve besin ihtiyacı hissettiği için insanlara da nadir de olsa sokabilirler. Bu sokmanın sonucunda nabızda artma, soğuk soğuk terleme, örümcek zehirliyse yüksek ateş ve kusma ve zehir etkisine göre ve müdahalede geç kalındıysa ölüm vakaları görülebilir.

Uygun fiyat garantisi ile evinizde, bahçenizde, okul, hastane, fabrika, restaurantınızda tüm örümceklerden “TEKTAŞ İLAÇLAMA”nın “Üstün Hizmet” anlayışıyla kurtulun.

ALO BÖCÜK 483 52 19 – Tektaş İlaçlama

Örümcek İlaçlama Ankara

Örümcekler sekiz bacaklı, vücudu iki bölümden oluşan kanatsız ve antensiz canlılardır. Bazı örümcekler nemli ortamları severler ve çoğunlukla evlerin bodrum katlarında, odunluklarda, duvarlardaki çatlaklarda bulunurlar. Bazı türlerde kuru ve ılık mekânlarda yaşamayı severler. Bunlar genellikle odanın üst duvar köşelerinde, havalandırma boşlukları, klimalar vb. yerlerde bulunabilirler. Karanlık ortamlarda saklanırlar. Böcek ve sineklerle beslenirler. Bu özelliklerinden dolayı insanlar için yararlı görülmektedir.

Zıplayan erkek örümcekler dişi örümceklerin ilgisini çekmek için dans eder gibi hareketler yaparlar. Bazen çiftleştikten sonra erkek örümcekler dişilerine yem olmaktadır. Örümcekler ayrıca çok iyi ağ yapıcı canlılardır. Bu ağlarını diğer böcek ve sinekleri avlamakta kullanırlar. Ağları yapışkan, güçlü ve elastiktir.

Örümcekler evlerimize genellikle iki yolla girerler. Birincisi kapı ve pencerelerdir. Herhangi bir durumda açık olması durumunda ya da kapı ve pencerelerin çerçevesindeki ve etrafındaki duvardaki çatlaklarda bulunan deliklerden evimizi istila etmektedirler. Örümcekler genellikle evlere avlanmak için girerler. Diğer ve en çok muhtemel giriş yolu ise dışardan evimize getirdiğimiz materyallerin üzerinde ve içinde tesadüfen saklanarak gelmeleridir. Bazı durumlarda başa çıkılmayacak derecede istilaya uğranabilmektedir. Örümceklerle mücadele için bazen profesyonel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Uzman bir TEKTAŞ İLAÇMAMA personeli evinizi ve bahçenizi bir Örümcek istilasından önlemek için periyodik olarak kontrole gelebilir.

ALO BÖCÜK 483 52 19 – Tektaş İlaçlama

Örümcek istilasının olduğunun en önemli belirtisi evinizde birden fazla ve sürekli örümcek ağlarının gözünüze çarpmasıdır. Eğer evinizde örümceğe ve ördükleri ağlara rastladıysanız Ankara’da haşere ilaçlama firmamızla iletişime geçmenizi öneririz. Örümcek ilaçlama fiyatları ile ilgili ayrıntılı olarak bilgilendirilmek için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz

Ankara örümcek ilaçlama firması Alo Böcük.

Örümcek Mücadele Yöntemleri

Örümceğin bulunduğu alanlarda profesyonel donanım destekli uzman elemanlarca bir ilaç desteği sağlanmalıdır. Örümcekle mücadelede ilaçlama şekilleri REZİDÜEL, ATOMİZER veya ULV yöntemleriyle olabilir.

REZİDÜEL UYGULAMASI

ULV UYGULAMASI

ATOMİZER UYGULAMASI