Hastane İlaçlama

Başarı Bilimle Başlar

Uzman bir Tektaş İlaçlama Personeli hastanenizi bir böcek, haşere, Fare istilasını önlemek için periyodik olarak kontrole gelebilir.

ALO BÖCÜK 483 52 19 – Tektaş İlaçlama

Tektaş İlaçlama,  hastane ilaçlama hizmetlerinde kanıtlanmış çözümler tarihine sahiptir.  Bu yüzden hassas sağlık hizmetlerinde efektif ve verimli bir haşere korunma programının bilimsel yaklaşımlar gerektiğinin farkındayız.

Haşere ilaçlaması da hastanelerde olduğu gibi başarı bilimle başlamaktadır. Bu yüzden haşerelerle mücadelenizde uzman bir hastane ilaçlama ekibine ihtiyacınız var demektir.  Tektaş İlaçlama olarak haşereler hakkında ve nasıl davranabileceklerinin hakkında bilgi sahibi olduğumuz için size hastane ilaçlama uygulaması hakkında bu bilgi ve deneyimler ışığında nasıl daha fazla yardımcı olabileceğimizin farkındayız.

Sizler hastane ilaçlaması için Tektaş İlaçlama’yı seçtiğinizde, bizler sizlere seri üretim bir hastane ilaçlama servisi sunmayacağız. Geniş kapsamlı, yerinde kontrol ve izleme uygulaması olan bir koruma yöntemi hastaneleriniz için seçilecektir. Karşılıklı ekip çalışması gerektiren bir iş olduğu için, sizle sorunlarınızı bizlerle paylaşacak, bizler ise tam sizin ihtiyaçlarınıza göre ilaçlama yöntemleri geliştirecek ve hastaneleriniz için yerinde hastane ilaçlamalarını yerine getireceğiz.

Hastaneler temizliğine dikkat edilmesi gerekilen yerlerin ilk sırasında yer almaktadır. Hastaneler eğer maksimum dikkat gösterilmezse hastalığın yayılmasında tehlikeli bir rol oynayabilir. Bu yüzden Tektaş İlaçlama olarak sizlere sunduğumuz hastane ilaçlama servisimiz, hastanenizi ve hastalarınızın maksimum düzeyde korunmasını sağlayacak ve ilaçlama sırasında kullanılacak olan kimyasallar açısından bilinçli bir şekilde bütün haşerelerden kurtulmanıza yarar sağlayacaktır. Tektaş İlaçlama, hastanelerinizde gün içinde veya dışında haşereleri işletmelerinizin dışında tutarak minimum risk ve maksimum koruma güvencesi verir.

Hastalarınızda olduğu gibi hiçbir hastane de birbirine benzememektedir. Bu farklılığın farkında olan Tektaş İlaçlama ekibimiz, sizin hastanenize özel çözüm önerilerini sunup ilaçlamayı yine sizin işletmenize göre yapacaktır. Bulduğu veriler ışığında hastanenize ait bir koruma planı ortaya koyacaktır, sadece sizin hastanenize ait. Hastanenizde karşılaşılabilecek her türlü haşerenin ilaçlamasının yapılmasının garantisini uzman ekibimizle garanti ediyoruz.

Hastane ilaçlama hizmetini hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve hastane ilaçlama fiyatlarını öğrenmek için lütfen Ankara’da bulunan profesyonel ilaçlama ekimizle tanışmak için firmamıza uğrayın.

Memnuniyetiniz sözümüzdür.