Ankara Akrep İlaçlama

Adı: Akrep
Latince Adı: Order scorpiones
Boyut: 5 cm ve daha fazla uzunlukta
Renk: Sarı, mavi, kırmızımsı kahverengi ve siyah olmak üzere çeşitli renklere sahiptirler.
İlaçlama Çeşidi: JEL UYGULAMASIREZÜDÜEL UYGULAMASI
Yaşam Ömürleri: 3 ila 5 yıl kadar yaşamaktadırlar. Ama bazılarının 10-15 yıl yaşadıkları bilinmektedir.
Üreme oranı: Kuluçkasında 100 kadar yavru taşıyabilmektedir.

Akrep yeryüzünün böcek türleri bakımından en zehirli ve bu zehri en çabuk enjekte edebilen eklembacaklısıdır. Akrep vücut yapısı boyuna oranla çok fonksiyonlu (4 çift ayak ve kıskaç, 6 çift göz) kuyruğunda bir zehir torbası ve zehirli iğnesi bulunan canlı türüdür. Akrep boyu 5-7 cm arası değişir. Akrep yılın her mevsimi görülebilir. Yaşam alanları genelde toprak çukurlar, taş, bina, beton zeminler kaya ve toprak altlarıdır.

Akrep ilaçlaması Neden Yapılmalı?

Akrep ilaçlaması Yaşadığımız mekanlara gelmeleri yuva yapmak ve barınmak içindir ki, başarılı olurlar ve kısa zamanda emellerine ulaşırlar. Akreplerin tüm türleri zehir içeriklidir. Semptomlarında mutlaka zehirli sonuçlar beklenmelidir.

Akrep ilaçlaması ile Uygun fiyat garantisi  Evinizde, bahçenizde, okul, hastane, fabrika, restaurantınızda tüm akreplerden “TEKTAŞ İLAÇLAMA”nın “Üstün Hizmet” anlayışıyla kurtulun.

ALO BÖCÜK 483 52 19 – Tektaş İlaçlama

Akrep İlaçlama Ankara

Akrep, sekiz ayaklı araknit grubunda yer alan haşerelerdir. Akreplerin, keneler, akarlar ve örümceklerle akrabalıkları vardır. İnce uzun vücutları ve kalkık kuyruklarıyla karakterize edilirler. Akreplerin kuyrukları 5 segmentten oluşmaktadır ve boyları çeşide göre değişmekte olup genellikle erişkinliğe ulaştıklarında 5 cm’den uzun olurlar. Dişi akrepler yumurtalarını kendi vücutlarında taşırlar. Yavruları anne akrebin vücudunu terk ettiğinde, anne akrebin sırtına tırmanırlar. İlk deri değişimine kadar annesinin sırtından ayrılmazlar. Yavru akrepler yetişkin akrepleri temsil ederler. Yaşlandıkça dış iskeletlerini dökerler. Olgunluğa erişinceye kadar 5-7 kere deri değiştirirler. Beslenirken yedikleri gıdayı mümkün olduğunca küçük parçalar halinde almaya çalışırlar. Akrepler gıdalarını ya sıvı formda almak durumundadırlar ya da tüketmeden önce iyi bir şekilde parçalarlar.

Akrepler vücutlarında koruma mekanizması olarak zehir taşımalarına rağmen memelilere, baykuş gibi bazı kuş türlere, çıyanlara, tarantulalara av olmaktan kurtulamazlar. Akrepler genellikle böceklerle ve örümceklerle beslenirler ve 6 ay hiçbir şey yemeden hayatını sürdürebilirler. Gün boyunca taşların altında, kayaların yarıklarında ve ağaçların dallarının altında saklanırlar. Kedilerde ve bazı farelerde olduğu gibi, akreplerin idrarları da ultraviyole ışığı altında belli olmaktadır. İdrarının bu özelliğe sahip olması onlarla mücadele durumumuzda son derece yardımcı olacak özelliklerindendir. Zehir taşıdıkları ve hızlı hareket edebildikleri için, etkili mücadele için mutlaka konusunda uzman bir ekiple çalışılması kaçınılmazdır.

ALO BÖCÜK Profesyonel Hizmet Müşteri Memnuniyeti Hızlı Çözüm

Uzman bir TEKTAŞ İLAÇMAMA personeli evinizi ve bahçenizi bir Akrep istilasından önlemek için periyodik olarak kontrole gelebilir.

ALO BÖCÜK 483 52 19 – Tektaş İlaçlama

Akrepler tipik olarak herhangi bir istila işareti bırakmazlar, çoğunlukla onları gözlerimizle gördüğümüzde akrep istilasına uğradığımızı anlayabiliriz. Akrepler doğada bir problem teşkil etmemesine rağmen, daha iyi gıda kaynaklarına yakın olmak, kendileri için iyi bir sığınak olabileceğini düşündüğü için evlerimizde yaşamayı tercih edebilirler. Akrepler çoğunlukla evlerimize kapı ve pencere altlarından, borulardan giriş yaparlar. Ayrıca evinize aldığımız kutu ve kartonların içerisine saklanmış olarak gelebilirler. Akrepler ölümcül olabilecekleri için mücadelesinde mutlaka profesyonel bir ekiple işbirliği halinde olmak gerekecektir. Çeşitli kimyasallarla ve yöntemlerle güvenli bir şekilde müdahale etmek için eğitimli personelimizle bağlantı kurmak ve akrep ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilir ya da ofisimize misafir olabilirsiniz.

Ankara akrep ilaçlama firması Alo Böcük.

Akrep Mücadele Yöntemleri

Akrep mücadelesi profesyonel ilaçlama ekiplerince yapılmalıdır, aksi takdirde akrep zarar verebilir. Ayrıca görülen akrebin yanı sıra başka akreplerin de olabilme ihtimaline karşı özel biosidal ürünler kullanılarak genel ilaçlama yapılmalıdır.

JEL UYGULAMASI

REZÜDÜEL UYGULAMASI