Ev İlaçlama Hizmeti

Sağlıklı Mutlu Çocuklar

Tektaş İlaçlama, Ankara‘da yerel pest kontrol servislerini sağlayan güvenebileceğiniz ve her türlü problemle başa çıkabilecek bir markadır.

Size hızlı ve efektif olan, ailenizin, arkadaşlarınızın ve ev hayvanlarınızın güvenliği için Ankara’nın en güvenilir Böcek İlaçlama servisimizi önermekteyiz. Biz her müşterimizin ihtiyaçları üzerinde, efektif olarak onların en önemli yatırımlarını yani evlerini korumak için çok çalışmaktayız.

17 yıllık haşere kontrol tecrübemize dayanarak sizlere evinizin haşerelerden korunması için birçok servis sunmaktayız. Her bir bina için özel önem vermekteyiz.

Ev tüketicileri için haşere kontrolü maddi ve manevi olarak, evde yaşayanların sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Haşere problemleri sadece banyo ve mutfaklar için can sıkıcı değillerdir, Evinizin hayvanlarının  ve insanların sağlığını tehlikeye atarlar.

Sürekli hareketliliğin yaşandığı mutfaklarınız özellikle haşere problemlerinde hassastırlar. Sağlığınızın zarar görmesini engellemeye yardımcı olur.