İşyeri Ofis İlaçlama

Profesyonel Böcek Temizliği

Uzman bir Tektaş İlaçlama Personeli İşyerinizi bir böcek, haşere, Fare istilasını önlemek için periyodik olarak kontrole gelebilir.

ALO BÖCÜK 483 52 19 – Tektaş İlaçlama

Eğer bir işyeri sahibiyseniz ve sizin yönetiminiz altında bir bina ya da ofis varsa birçok sorumluluğu birden taşıyorsunuz demektir. En büyük sorumluluklarınızdan birisi de sorumluluğunuz altında olan çalışanlarınızın için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamaktır. Fakat her zaman bu ortamı yaratmak ya da tertemiz bir çalışma alanı sağlamak çok kolay olmamaktadır.

İşyeri ofislerimizdeki haşereler birçok hastalığın bulaşması hususunda önem arz etmektedir. En yaygın ofis işyeri haşeresi fareler, sıçanlar, hamamböcekleri, diğer böcekler, örümcekler, sinekler vb.dir. Bu haşereler işyerlerinize virüslerin ve parazitlerin geçişini sağlarlar. Bununla birlikte onların ulaşabileceği gıda kaynaklarının, saklanabileceği ve korunabileceği alanların ve su kaynaklarının ortamda en aza indirilmesi kısmen işinizi ofislerinizde işinize yarayabilmektedir. Ancak işin büyük boyutlarında mutlaka profesyoneller tarafından müdahale edilmesi gereken sonuçlar doğurabilmektedir. Bu konuda mutlaka işyeri ofis ilaçlama firmalarından yardım alınması gerekmektedir.

Haşereler ofislerinize çatlaklardan, dışarıya açılan boru ve kanallardan, pencere ve kapılardan girmektedirler. Bazen de dışarıdan onlara taşıyıcı görevi görenler de iş yeri çalışanlarıdır. Eğer iş yerimiz bir yiyecek deposu, bir süpermarket ya da önemli evrakların olduğu bir ortamsa haşerelerin yol açacağı zararların önüne geçmek bir istila anında durdurulamaz olacaktır. Bu nedenlerden ötürü işyeri ilaçlama ve ofis ilaçlama yapılması ya da önceden önemlerin alınması ve mücadelesi adına mutlaka uzman bir ilaçlama firması ile çalışılmalıdır. Konusunda uzman olan ilaçlama ekibi, işyeri ya da ofisinize gelip çeşitli ön bulgular arayacak, istilanın ne çeşit bir istila olduğunu belirleyecek ve ona göre uygulamayı tatbik edecektir. Bu uygulamayı yaparken ofis ve işyerinize zarar vermeden, ürünlerinize ya da ofis malzemelerinizin güvende kalacağı bir ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır.

Ofisiniz ya da işyeriniz haşerelere karşı potansiyel istila merkezi olarak bulunuyorsa, öneminin alınması, ofis ve iş yerlerinizin özenli bir şekilde bu tür canlılardan korunmak amacıyla ilaçlama yapılması şarttır. Eğer sizlerde işyeri ya da ofisinizde bu tür şikayetlerle karşı karşıya iseniz ve ürünlerinize ya da malzemelerinize gelecek zararı en aza indirmek ya da hiç zarara uğramasını istiyorsanız; Ankara’da bulunan ofis ilaçlama ve işyeri ilaçlama firmamızla iletişime geçip zararın neden kaynaklandığını ya da muhtemel gelecek zararların neden kaynaklanacağının araştırılması ve çözümü için iş birliği sağlayabilirsiniz. Her türlü haşerenin ortadan kaldırılmasında eğitimli ve bilgi sahibi olan ofis ve işyeri ilaçlama firmamız her zaman sizlerin hizmetindedir.

İşyeri ve ofis ilaçlama fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.