Bina Apartman Site İlaçlama

Apartmanlar günümüzde yerini sitelere vermiş ve sitelerin yoğunluğundan dolayı bu kullanım alanlarında bulaşıcı hastalık taşıma imkanı daha da artmıştır. Bulaşıcı hastalıkların taşıyıcılığını en çok üstlenen grup ise haşere ve böcek grubu olduğundan dolayı bu yaşam merkezlerinin ilaçlamaları oldukça önemlidir. Çünkü bir evde bulunan böcek dakikalar içinde birçok ev geçebileceği gibi birçok kişinin de sağlığını tehdit edebilmektedir.

Bina içleri haşere ve böceklerin üreme koşulları açısından uygun olduğundan bu gibi böcekler çok kısa süre içinde apartman boşluklarından giderlerden evlerimize girebilmekte ve pek çok mikropla birlikte yaşamınıza neden olabilmektedir. İşte bu yüzden apartman site ve bina gibi yerlerin periyodik olarak ilaçlanması gerekmektedir.

Alo Böcük İlaçlama site apartman yerleriniz için tehlikeli haşerelerle mücadele ederek güvenli bir biçimde yaşamanızı sağlıyor.

Apartman ilaçlama için en uygun olabilecek ilaçlama tekniklerinin belirlenmesinde uzman ve tecrübeli ekiplerle çalışan bina ilaçlama firmaları ile görüşülmesi şarttır. İlaçlamanın önemi kadar bu işlemin doğru gerçekleştirilmesi de oldukça önemlidir. Yanlış uygulamalar hiçbir zaman sonuç vermez hatta bazı uygulamalarda kullanılan yanlış ilaçlar insanlar ve canlılar, bitkiler için olumsuz etkiler yaratabilir. Bu sebeple sıvı ilaçların, kokulu, kokusuz böcek ilaçlama, buharlama ya da püskürtme tekniğinden hangisinin uygulanacağına apartman ilaçlama firmaları karar verecek, kişiler ve alanlar için en uygun olan ilaçlama işlemini gerçekleştireceklerdir.

Alo Böcük olarak sizlere Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Gıda Tarım Örgütü (FAO) tarafından onaylı ve ruhsatlı olarak ev ilaçlama, okul, fırın, bahçe, apartman ilaçlama, hastane, pastane, tarla, site ilaçlama hizmetlerini en uygun apartman ilaçlama fiyatları ile sunmaya devam etmekteyiz. Bizlere 7/24 ulaşarak ziraat mühendisleri tarafından eğitilmiş uzman, tecrübeli haşere ilaçlama kadromuzla böcek sorunlarınızdan kurtulmanız mümkündür. Her tür böcek ilaçlama için kullandığımız ilaçlar ise BAYER mühendisleri tarafından üretilmekte, üretimde böcek, haşere, kemirgen, parazitlerin biyolojik yapıları göz önünde bulundurulmaktadır.